Прва peer learning радионица у оквиру пројекта „Подстицање демократске културе у школама“

Прва peer learning радионица  у оквиру  пројекта „Подстицање демократске културе у школама“

Наша школа је једна од 20 одабраних пилот  школа  која учествује у пројекту „Подстицање демократске културе у школама“.

Чланови тима Јелена Живановић, Небојша Илић, Софиа Миленковић, Милица Јеремић и Ивана Павловић учествовали су на првој  peer learning радиониции  у оквиру  пројекта која је одржана од 1. до 3. 10.2017. године на Златибору.  Ово је пројекат Савета Европе који организује Центар за образовне политике. Чланови тима су били у прилици да се детаљније упознају са демократским компетенцијама, размене искуства са колегама, направе акциони план, израде  и размене сценарија за радионице о демократских  компетенцијама и размене идеје о организацији  Дана демократије.